کاهش 3 هزار مگاواتی مصرف برق

5

سخنگوی صنعت برق گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی مواجه شده است که به دلیل کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

با اشاره به افزایش میزان تولید برق حرارتی در کشور گفت: در حال حاضر نیروگاه‌های حرارتی 50 هزار 600 مگاوات برق تولید می‌کنند که نسبت به روز دوشنبه شاهد افزایش 8 درصدی تولید برق هستیم.

سخنگوی صنعت برق در بیان شرایط مصرف برق در کشور گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی مواجه شده است که به دلیل کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

*کاهش 2000 مگاواتی مصرف برق صنایع

وی با اشاره به میزان همکاری صنایع برای کاهش مصرف برق گفت: پیش‌بینی می‌شود، نزدیک به 2000 مگاوات از کاهش مصرف برق اتفاق افتاده مرتبط با مسئله همکاری صنایع و برنامه‌های مرتبط با این بخش در نظر گرفته شود.

رجبی مشهدی در پایان با اشاره تاثیر تعطیلی پنجشبنه ادارات گفت: به نظر می‌رسد، برنامه‌های در نظر گرفته شده وزارت نیرو از جمله تعطیلی پنجشنبه همه ادارات کشور تا انتهای مردادماه منجر به کاهش 1000 مگاواتی برق امروز نسبت به مدت مشابه هفته گذشته شده است.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید