پرداخت ۲ هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم

14

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان منابع برای خرید تضمینی گندم به شرکت بازرگانی دولتی خبر داد.

امید حاجتی  با اشاره به نتیجه بخش بودن پیگیری های چند روز گذشته برای دریافت منابع یک درصد تنخواه از بانک مرکزی به مبلغ 2000 میلیارد تومان اظهارداشت: این اعتبار روز گذشته مورخ ۵ خرداد بدون فوت وقت و بلافاصله به جهت اهمیت خرید تضمینی گندم  به حساب شرکت بازرگانی دولتی واریز شد.

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها عنوان کرد: به طور جدی پیگیر منابع لازم برای اختصاص به امر خرید تضمینی گندم به جهت اهمیت ویژه بحث امنیت غذایی کشور در مقطع حساس کنونی و با وجود تحریم های همه جانبه دشمنان ، همچنین جلوگیری از دست اندازی افراد سود جو و دلالان در این حوزه هستیم تا امنیت غذایی در کشور دچار مشکل نشود.

وی خطر نشان کرد:  با توجه به اهمیت پرداخت بموقع منابع برای خرید تضمینی گندم به جامعه بزرگ کشاورزی و کشاورزان عزیز در سراسر کشور، ابراز امیدواری کرد با پرداخت کامل  منابع در نظر گرفته شده در بحث خرید تضمینی گندم این منابع به موقع در اختیار شرکت بازرگانی دولتی برای پرداخت به کشاورزان قرار گیرد.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید