رونمایی از شبکه حرفه ای کسب و کار “کسبینو”

116

امروز در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس از مرکز نوآوری این پارک وهمچنین از شبکه اجتماعی کسبینو به عنوان شبکه حرفه ای کسب و کار با حضور دکتر ستاری و شهردارتهران پیروز حناچی رونمایی شد.

در این رونمایی به معرفی کسبینو پرداخته شد و در تشریح هدف این شبکه و قابلیت های ارائه شده گفته شد که کسبینو هدفش رونق کسب و ‌کار است  و همه می توانند در  این شبکه اجتماعی به‌صورت رایگان عضو شوند و صفحه فروشگاهی خودشون را راه اندازی کنند.

کسبینو مثل شبکه های اجتماعی دیگر قابلیت تعامل با افراد مختلف را ایجاد کرده است که با ایجاد صفحه شخصی در کسبینو می‌توان کسب و کارهای مختلفی را آنجا دید  و خیلی راحت در صفحه شخصی عکس و فیلم از محصولات خود بارگذاری کرد.

در کشور ما اولین  شبکه حرفه ای برای کنار هم قرارگرفتن هویت کسب و کاری است که با تکیه بر جدیدترین ابزارهای تکنولوژی ماهواره ای و کاملترین علوم روز برنامه نویسی و با پشتوانه سرمایه های انسانی متخصص و متعهد ، این شبکه کسب و کارهای حرفه ای کشور در قالب بازار بزرگ مجازی طراحی شد ، که هر فرد و هرکسب و کار می تواند بدون پرداختن وجهی صفحه اجتماعی خود را ایجاد و هویت کسب و کار خود را تعریف نماید و امکان معرفی کالا، نظرسنجی و گذاشتن آدرس دقیق برای مراجعه حضوری و از همه مهمتر خرید به صورت آنلاین است که روی هر پستی که گذاشته شود امکان خرید محصول وجود دارد.

از مزیت های دیگر این شبکه بسته های تبلیغاتی است که هر واحد خرید و فروش یا ارائه خدمات می تواند با انتخاب یک منطقه تا شعاع دو کیلومتر برای تمام  کسانی که برنامه کسبینو را دارند  به مدت 90 روز برای دو هزار نفر تبلیغات خودشان را بفرستند که یک تحول در تبلیغات است.

برای حمایت از کسب و کار و کالاها و خدمات ایرانی و ایجاد بستر رشد ایده ها، استارتاپ ها و اشتغال در کشور کسبینو راه اندازی شده است و در حال حاضر و کمتر از دو ماه از آغاز فعالیت بیش از 43 هزار نفر دنبال کننده دارد.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید