بیت کوین به کانال ۳۰ هزار دلاری رسید!

6

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

طی دو سه روز گذشته ایلان ماسک با یک توئیت یک کلمه‌ای باعث شد تا قیمت بیت کوین سقوط کند. بر همین اساس سهام شرکت تسلا سقوط سنگینی را تجربه کرده و باعث شود که ایلان ماسک جایگاه ثروتمندترین فرد جهان را از دست بدهد. حالا این سرمایه‌دار بزرگ آمریکایی به جایگاه سومین ثروتمند جهان تنزل پیدا کرده است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۴۵.۹۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۷.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۵.۴۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۳۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۹ اردیبهشت را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 39,860 ۹۴۷,۴۷۲,۲۷۳
اتریوم 2,999 ۷۱,۳۰۱,۴۴۳
بایننس کوین 426 ۱۰,۱۳۹,۲۲۸
تتر 1 ۲۳,۷۹۱
کاردانو 1.72 ۴۱,۱۱۷
دوج کوین 0.41 ۹,۸۴۲
ریپل 1.44 ۳۴,۴۶۷
پولکادات 36.65 ۸۷۳,۹۰۱

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید