بورس کالا با ۱۸کارگاه آموزشی به استقبال بهار۱۴۰۰ می‌رود

4

بورس کالای ایران با برگزاری ۱۸ دوره آموزشی رایگان در حوزه های مختلف معاملاتی و ابزارهای مالی به استقبال بهار ۱۴۰۰ می رود.

شرکت بورس کالای ایران در نظر دارد با برگزاری ۱۸ کارگاه آموزشی، برنامه های متنوعی را در فصل بهار سال آینده برای علاقه مندان به این حوزه به اجرا درآورد.

در همین راستا، کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران برای فصل بهار سال آتی از تاریخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز می شود و تا ۲۵ خرداد ماه ادامه دارد. این کارگاه ها با موضوعاتی همچون آشنایی با ساز و کار معاملات بازار فیزیکی، آشنایی با نحوه انجام معاملات به روش مناقصه در بازار فیزیکی و آشنایی با معاملات اموال غیرمنقول (املاک و مستغلات) در بازار فرعی برگزار می شود.

آشنایی با سازو کار معاملات بازارهای مالی مانند سلف موازی استاندارد، گواهی سپرده کالایی و صندوق های کالایی، آشنایی با ساز و کار معاملات بازار مشتقه مانند قراردادهای آتی و قراردادهای اختیار معامله نیز از دیگر دوره های آموزشی در فصل بهار است.

عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار
این گزارش می افزاید، تمامی کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران به صورت رایگان برگزار می شود و حداقل نفرات برای تشکیل کارگاه ها به صورت حضوری در محل شرکت بورس کالای ایران ۱۰ نفر اعلام شده است.

ثبت نام برای حضور در کارگاه های آموزشی ضروری است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با اداره آموزش و ترویج شرکت بورس کالای ایران با شماره ۸۵۶۴۴۰۱۴ تماس حاصل نمایند.

 

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید