بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت بورس

2

امروز سهامداران شرکت‌های قند ثابت خراسان، حمل و نقل بین المللی فارس و لبنیات پاک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توزیع دارو پخش، تولید ژلاتین کپسول ایران و داروسازی سبحان انکولوژی در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2355واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 573هزار و 406واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 16میلیارد و 56میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 14هزار و 213میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 643هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند ثابت خراسان، حمل و نقل بین المللی فارس و لبنیات پاک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های شهد، بهساز کاشانه تهران و سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 7 میلیارد و 57میلیون ورقه به‌ارزش 11هزار و 424میلیارد تومان در 834هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 75واحد رشد کرد و در ارتفاع 22هزار و 803واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توزیع دارو پخش، تولید ژلاتین کپسول ایران و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و هتل پارسیان کوثر اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

تسنیم

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید