استفاده از ظرفیت‌های بانک رفاه در احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار

36

تفاهم نامه همکاری سامانه جامع روابط کار میان بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

در راستای تسهیل ثبت نام و احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار، علاوه بر دفاتر پیشخوان به منظور استفاده از ظرفیت بانک رفاه، صبح امروز تفاهم نامه همکاری سامانه جامع روابط کار میان بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد ..
در این مراسم محسن کرمی مشاور مدیرکل در امور ایثارگران  و اسماعیل لله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه و جمعی از مدیران بانک رفاه و وزارت تعاون حضور داشتند.
سامانه جامع روابط کار برای امور کارفرمایان و کارمندان برای ارائه خدمات حضوری وغیر حضوری به درخواست وزارت تعاون از سوی دفاتر پیش خوان انجام شده که کافی نبوده بر همین اساس کارگرانی که شماره حساب نزد بانک رفاه دارند می‌توانند از خدمات حضوری و غیر حضوری احراز هویت از سوی بانک رفاه استفاده کنند.

۲۰۵ هزار نفر از کارگران ۱۹۹ هزارنفر نزد بانک رفاه حساب دارند و سایر این تعداد نزد ۱۰ بانک دیگر حساب دارند. بر همین اساس امروز تفاهم نامه‌ای بین بانک رفاه با وزارت تعاون امضا شد.
کارمزد خدمات احراز هویت بر اساس اعلام سامانه احراز هویت ۵ هزارتومان است که ۳ هزار و ۷۵۰ تومان بانک دریافت می‌کند و ۱۲۵۰ تومان شرکت که طرف قرارداد با وزارت تعاون است در این عملیات دریافت می‌کند.
۳ کد الزامی احراز هویت در این فرایند کد ملی، کد تامین اجتماعی فرد در زمان افتتاح حساب و کدکارگاه می‌باشد.
اسماعیل لله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران که در این مراسم حضور داشت با بیان این مطلب که ارایه سرویس‌ها و خدمات برای کارگران از جمله اولویت‌های بانک رفاه است، گفت::تفاهم نامه سامانه جامع روابط کار شرایط برد برد بین کارگران، بانک رفاه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رارقم می‌زند.
وی ضمن بیان این مطلب که حضور کارگران و خدمت رسانی به آن‌ها از سوی بانک رفاه موجب خیر و برکت این بانک شده است، افزود:به کمک سامانه جامع روابط کار احراز هویت از ظریق بانک رفاه دقیق‌تر انجام خواهدشد.
مدیرعامل بانک رفاه افزود:مشتریان بانک رفاه پس از شناسایی و احراز هویت می‌توانند از سایر سرویس‌های بانک از جمله کارگزاری، صرافی، شرکت بیمه و سایر شرکت‌های بانک رفاه استفاده کنند.
لله گانی ضمن اشاره به افتتاح شعبه جدید و مستقل بانک رفاه تحت عنوان ساختمان مشتریان ادامه داد: ساختمان مشتریان بانک رفاه برای ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تسهیلات و امور بین الملل و غیره در اختیار مشتریان شرکتی بانک رفاه قرارگرفته است.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید