اختصاص ۷۰۰۰ میلیارد ریال از منابع هدفمندی برای کرونا

8

مدیرعامل سازمان هدفمندی سازی یارانه‌ها گفت: مبلغ 7000 میلیارد ریال از منابع سازمان هدفمند سازی یارانه ها به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابت مقابله با بیماری کرونا اختصاص یافت.

امید حاجتی  با اشاره به ضرورت مقابله با شیوع و درمان بیماری کرونا که تقریبا  تمام کشور را با درصد بالا تحت تاثیر قرار داده  از اختصاص و پرداخت مبلغ 7000 میلیارد ریال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با اشاره به  منویات امروز مقام معظم رهبری در اهمیت مقابله همه جانبه با این بیماری و کمک تمام دستگاه های مسئول به وزارت بهداشت و درمان و کادر درمانی این وزارتخانه که در خط مقدم مبارزه هستند، آمادگی این سازمان را در جهت کمک حداکثری به این بخش اعلام  و ابراز امیدواری کرد با عملکرد به موقع مسئولین و رعایت موارد بهداشتی از سوی ملت شریف ایران اسلامی شاهد کنترل هرچه سریع تر شیوع این بیماری باشیم.

حاجتی همچنین از پرداخت مبلغ 15 هزار و 300 میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تاکنون به این حوزه خبرداد و گفت: با پرداخت 7000 میلیارد جمع مبلغ پرداختی از منابع سازمان هدفمندسازی به این امر مهم  به مبلغ 22 هزار و 300 میلیارد ریال رسید.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید